پیام فرستادن
خانه

Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD نمایه شرکت

نمایه شرکت

Hiner-pack در سال 2013 تاسیس شد، این یک شرکت با تکنولوژی بالا است که طراحی، تحقیق و توسعه، تولید،فروش بسته بندی و آزمایش IC و همچنین فرآیند ساخت وافرهای نیمه رسانا در دستکاری خودکار، حمل و نقل ، حمل و نقل برای ارائه خدمات کلیدی به مشتریان.

 

Hiner-pack با شرکت های شناخته شده همکاری عمیق برقرار کرده و یک پایگاه تحقیق و توسعه مواد پلیمر با دانشگاه های معروف داخلی و همچنین موسسات تحقیقاتی علمی ایجاد کرده است.Hiner-pack مهارت های تخصصی در زمینه پردازش و تولید مواد اولیه بسته بندی نیمه هادی را به دست آورده است.بسیاری از اختراعات و اختراعات جدید عملی را در اختیار دارد. از طریق تلاش های سال ها،Hiner-pack یک تیم حرفه ای تحقیق و توسعه برای بهبود محصولات بسته بندی نیمه هادی دارد.محصولات جدید همچنان در حال راه اندازی هستندو برای حل تقاضای مشتری برای محصولات با کیفیت بالا.

 

اطلاعات بیشتر از طریق وب سایت رسمی ماhttps://www.hiner-pack.com/english/

چین Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD نمایه شرکت 0چین Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD نمایه شرکت 1چین Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD نمایه شرکت 2چین Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD نمایه شرکت 3

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

از زمان تاسیس Hiner-pack، هدف اصلی ما این است که نیازهای برنامه ریزی صنعتی ملی را برآورده کنیم، برای ارتقاء توسعه بسته بندی نیمه هادی در چین به عنوان مسئولیت خودمان.تلاش برای ایجاد یک تحقیق و توسعه مواد اولیه نیمه هادی و همچنین پایه صنعتی بسته بندی نیمه هادی.

 

"هينر-پاک" صادقانه منتظر ارائه خدمات با کيفيت به شما هستند.

چین Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD نمایه شرکت 0

چین Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD نمایه شرکت 1

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

دیگر

مارک های : بسته هینر

تعداد کارمندان : 80~100

فروش سالانه : 5,000,000.00-10,000,000.00

سال تاسیس : 2013

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD گواهینامه ها چین Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD گواهینامه ها چین Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD گواهینامه ها چین Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD گواهینامه ها